Zamówienia indywidualne

Oferta naszych składanych Houseboat'ów skierowana jest głównie dla stoczni, ale również dla klientów indywidualnych.
Klient otrzymuje od nas:

  • kadłub aluminiowy połączony poprzecznymi belkami profilowanymi, składanymi na czas transportu, 
  • podłogę z płyt warstwowych o grubości 40 mm - od spodu laminat, a z wierzchu sklejka przygotowana do nałożenia każdego materiału wykończeniowego,
  • ściany z płyt warstwowych produkowanych  w naszej firmie. Ściany zewnętrzne o grubości 84 mm, obustronnie 2 mm laminat, a w środku rdzeń poliuretanowy. Ściany wewnętrzne o grubości 44 mm, obustronnie biały laminat i rdzeń poliuretanowy,
  • dach wykonany w odcinkach co 2950 mm wzmacniany profilami aluminiowymi, od spodu laminat biały, z góry szary antypoślizgowy,
  • okna i drzwi wykonane z niezwykle lekkich, ale bardzo wytrzymałych stopów aluminiowych, wypełnionych podwójnymi hartowanymi szybami. System otwierania odstawczo-przesuwny podnosi funkcjonalność i estetykę projektu.

Całość jest tak przygotowana, by montaż wykonany przez naszych pracowników trwał maksymalnie 2 dni robocze w miejscu docelowym. Transport takiego zestawu odbywa się zwykłym samochodem ciężarowym z naczepą.

W zakresie projektowania łodzi współpracujemy m.in. z uznanym architektem Michałem Szymankiewiczem i realizujemy już wspólne projekty w bardzo nowoczesnej stylistyce, śledząc przy tym najnowocześniejsze światowe trendy na rynku łodzi motorowych. 

Michał Szymankiewicz

Architekt, designer, założyciel pracowni Aren Architects www.aren-architects.com
Twórca między innymi projektów Via Marina Puck, Marina Pogoń, Żeglarskie Centrum Przygotowań Olimpijskich Nieporęt oraz Marina Frombork. Uznany przez środowisko żeglarskie za jednego ze specjalistów w projektowaniu nowoczesnych marin. W 2014 zwycięzca w konkursie na opracowanie zagospodarowania Mariny Nieporęt.

Projektowanie to nie tylko jego zawód, ale też pasja. Chociaż głównie zajmuje się projektowaniem architektury, to również realizuje projekty jachtów oraz łodzi motorowodnych.
Tematyka jego projektów bierze się z zamiłowania do żeglarstwa i zdobytemu wcześniej doświadczeniu jako zawodnik regatowy.

Zdobywca wielu tytułów mistrzowskich, były członek załogi Polska 1 America’s Cup Sailing Team. Obecnie uprawia żeglarstwo wyłącznie dla przyjemności i chętnie angażuje się w projekty związane z tą tematyką.